| szecteles a întrebat:

Cine stie cum dau comanda la yves rocher? am cerut catalogul, mi. a venit acasa si inca o foaie cu "bon de comanda" si nu stiu cum sa fac + ca nu stiu unde este numarul client... cine ma ajuta si pe mine?

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Pai completezi bonul de comanda cu nume, prenume si ce iti mai cere acolo, apoi alegi produsele pe care le vrei si le scrii la "Denumire produs", scrii codul produsului, cantitatea, pretul etc.
Daca comanda este peste 80 de lei vei beneficia de transport gratuit. In legatura cu numarul de client el este tiparit pe factura fiscala. Ai putea sa suni la ei si sa dai comanda prin telefon, iti va fi mult mai simplu si in plus iti vor explica ei mai bine neintelegerile, bafta happy

| szecteles explică (pentru DayByDay):

Nu stiu care e factura si nici denumire produs nu am

| DayByDay a răspuns:

Pai ai zis ca ai catalogul, "Denumire produs" adica produsele din catalog, de exemplu " Gel de dus... si ce mai scrie dupa " nu am catalogul de luna asta ca sa iti zic denumirea exacta a unui produs.

| Tirlea_Madalina_1982 a răspuns:

Ce trebuie sa fac ca sa primesc catalogul acasa