| dyanna_8752 a întrebat:

Cine stie daca companii ca ebiju, giarda rome, feberlic mai exista la noi in tara si daca da se poate deveni reprezentant? funda big grin

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
La ebiju poţi deveni reprezentantă fără îndoială.

Baftă!

| szaboeva a răspuns:

Daca doresti iti trimit un catalog Ebiju si te inscrii doar in cazul in care iti place. evaszabo83 este id-ul meu

| ΣЦ a răspuns:

Da eu sunt reprezentanta la amn2, si au produse frumoase

| rosiuta014 a răspuns:

La giada rome eu m-am facut reprezentant cu buletinul mamei mele pentru ca eu sunt prea mica si site-ul firmei este acesta http://www.giada-rome.com/ daca vrei sa mai sti si altceva legat de firma ma gasesti la id-ul asta biologia_la. putere, sper ca ti-am fost de ajutor papa:-h