| PrecioussGirl a întrebat:

Este pe aici vreun reprezentant eBiju?big grin

8 răspunsuri:
| CiufYlici a răspuns:

Dap eu:P:))), e suuper, daca vrei alte detalii intra pe blogul meu http://ciufylici.blogspot.it/

| IulianaD a răspuns:

Eu!

| PrecioussGirl explică (pentru IulianaD):

As vrea sa te intreb... tu daca nu dai comanda dintr-o campanie ce se intampla? Trebuie sa ii anunti sau ceva de genul? Si daca nu dai comanda cum iti trimit ei catalogul din urmatoarea campanie?

| baby27 a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Daca nu ai activitate timp de o luna nu iti trimit catalag, iar tu cand vrei sa pui comanda le trimiti mesaj ca ai nevoie de catalog și în 3-5 zile primești catalog, daca vrei te pot inscrie eu, lasa-mi mesaj daca dorești

| PrecioussGirl explică (pentru baby27):

Si atunci cand le trimit mesaj ca vreau un singur catalog, il platesc?

| baby27 a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Eu nu l-am platit, insa dupa a venit odata cu noua promotie, de la al doilea se plateste

| PrecioussGirl explică (pentru baby27):

Aaaha. si transportul il platesti mult?big grin (mie imi vine prin posta)

| baby27 a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Pai transportul la comanda platesti vreo 6 lei in functie de comanda insa ai reducere 3% daca e rambus