| Irinuca98 a întrebat:

Cine stie niste tratamente pentru cosuri? va rog...urgent.merci va PwP

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca Zineryt-ul(l-am folosit si eu si am fost multumita de rezultat), dar inainte sa-l folosesti, consulta un dermatolog pentru a te asigura ca e totul ok(unele persoane sunt alergice la eritromicina sau au pielea foarte sensibila si in astfel de cazuri poate face mai mult rau decat bine).

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine mergi la dermatolog. Unele medicamente iti pot face mai mult rau decat bine. Poti intreba si la plafar, plantele nu dauneaza cu nimic organismuluiwinking.

| miauu a răspuns:

Este la farmacie eritoacnol. e pana in 6 lei e ff buna
sau rostopasca+ spirt
bicarbonat pe un tampon de vata(umed) si dai pe zonele cu cosuri
ulei de masline
zeama de morcov:p

| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Clearasil...la mine merge foarte binehappyhappy

| Doar1îngeR a răspuns:

Incearca Zineryt. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Piㄨㄨy a răspuns:

Foloseste zineryt...il poti lua de la orice farmacie...la mine a merstongue

| leona_3807 a răspuns:

Aknesol, zineryt, Aknetol gel... sper sa-ti treaca mie mi-au folosit mai ales knesol si zineryt

| Alex939291 a răspuns:

Bun am auzit de la un medic. Scuzati ca spun acum cuvintele asa urate
-Tu cred ca ai 12 ani. deci nici vorba de sex dupa ce faci sex prima oara incep sa iti dispara cosuril.

-A 2 modalitate si asta imposibila! tratamentul facial cu sperma cu lichid spermatic!(Nu este o gluma uitate pe net!)

-Exista niste creme : uite http://tinyurl.com/3x8oosf

P. S : Mentionez cele 2 optiuni de sus nu le incerca esti prea tanara pentru asa ceva nu iti strica vitoru!