| LikePurpleColor a întrebat:

Cine stie o cura de slabire mai usoara? Si sa slabesti vreo 10 kg. laughing...

4 răspunsuri:
| scumpica_3107 a răspuns:

Buna.eu am folosit ceva informatii din site-urile astea doua si a dat roade
http://www.infoslabire.ro/......grasi.html

http://www.infoslabire.ro/......apida.html

| AnaigroeG a răspuns:

Daca vrei neaparat.du`te la un nutritionist big grin

sau cauta ceva un blog, forum al unuia thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cura de slabire mai usoara, dar sa slabesti 10 kg? Suna cam imposibil. Daca vrei sa le dai jos, trebuie sa ai vointa( mai ales daca vrei sa scapi de ele cat mai repede). Poti face sport, iar ca sa vezi rezultate cat mai repede, mananca sanatos.Renunta la fast-good, sucuri carbogazoase, cartofi prajiti si tot ce inseamna mancare nesanatoasa. Sport poti face acasa, dar si la sala( dai bani, dar slabesti mai repede big grin ). Poti scrie pe YouTube "home workout" si o sa-ti apara mai multe filmulete dupa care poti sa faci sport.Cam atat. Spor! smug

| Andreea_7424 a răspuns:

Poti sa mergi la un nutritionist si sa face sport si nu manca dupa ora 6.