| aleksy a întrebat:

Cine stie o cura de slabire valabila dar fffffffffff usoara?hee heesau cat de cat usoara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mananca cat mai multe alimente cu calorii negative care sunt alimente antigrasime:http://www.slabire-sanatate.ro/articole/alimente_antigrasime.php

3 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

DA laughing)). Mananci tot ce vrei si sustii ca esti la cura laughing). Nu exista cura de slabire usoara. Daca chiar vrei sa slabesti trebuie sa renunti la foarte multe alimente. Inlocuieste mesele cu salate si dulciurile cu fructe. Multa miscare si apa. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate @ellutza, nu exista cura de slabire usoara. Dar daca ai timp sa alergi macar 20 min in fiecare zi este foarte bine si mai dai cate un kg joswinking

| deeuh a răspuns:

Deci eu aveam 45 de kg si am ajuns in 2 luni la 39-40
Uite cum am procedat:
Ma trezesc dimineata la 6:20 imi fac igiena pana la 6:30 apoi pana la 7 incep sa fac exercitii de fitness. Mananc dimineata neaparat lapte cu cereale si un sandwich dupa care ma spal iar pe dinti. La pranz inainte de a incepe ma spal pe dinti, si in timp ce mananc peau 1 cana de apa(de 3 ori cate putin), apoi ma spal iar pe dinti, fac treburi gospodaresti foarte putin care sa-mi trezeasca buna dispozitie, alerg putin, iar fitness, iar seara ori mananc ce l tarziu la 5 ori imi fac o salata de fructe. Ma spal iar pe dinti. SEra fitness si ma culc cel tarziu la 10. Incerc-o si imi vei da atentie.