| GăbiţaG a întrebat:

CIne stie unde se pot vopsi textile - mai exact un palton?(Brasov)

3 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Buna! Acum cativa ani era o locatie care se ocupa cu vopsit haine pe bulevardul Garii, pe partea dreapta, inainte de intersectia cu Harmanului. Am intrebat pe cineva si e inca acolo... Numai bine!

| StefanMosneagu a răspuns:

Culori acrilice. Sunt rezistente la spalat si ideale pentru acest tip de vopsire. Succes!

| GăbiţaG explică (pentru StefanMosneagu):

Si de unde pot cumpara? Mai exact, am cautat si in Bricostore si nu am gasit