| toffy a întrebat:

Ciorapi stil animal print cu ce ii pot asorta? dar sa nu fie gen pitipoancawinking vreau pozewinking

Răspuns Câştigător
| ana2o1o a răspuns:

E adevarat ca acum in tendinte este sa ai un accesoriu de imbacaminte cu model animal print, insa depinde si ce fel de acesoriu vrei sa porti.Eu zic sa renunti la ciorapi cu model animal print.pentru ca desi tu nu vrei sa pari pitipoanca cu ei atunci cand ii porti. uni te pot percepe asa[poate si pentru ca nu au cultura necesara sa faca diferentawinking]. Mult mai bine iti achizitionezi o esarfa sau un sal cu model animal print, e foarte la moda si tine si de cald! Indiferent daca alegi unul din matase sau imitatie, il poti asorta tinutei tale in orice situatie si indiferent de eveniment! Ciorapii cu model animal print [daca ar fi jambieri]. ar putea merge cu niste cizme dragute[ei sa iasa putin din cizma]. o fustitadraguta.si up top tot cu model animal print. sau o bluza simpla si o esarfa cu model animal print! Stiu ca de revelion am avut o rochie cu model animal print si am fost foarte incantata de ea, insa in general nu abuzez de aceasta tendinta! Te pup! :* Succes! :*

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Hmm din cate am vazut eu merg foarte bine cu ceva negru...si nu aduce deloc a pitipoanca.Cam atat pot stiu... poate vin altii cu idei mai bune.big grin

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cu incaltaminte de culoare inchisa si cu o fusta idem. Top-ul poate fi la fel de animat. Si in aceleasi culori. Sa fii iubita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce toata lumea evita sa poarte animal printul? nu am poze si nu stiu exact ce tip de animal print sunt dresurile. Daca sunt alb-negru, iti sugerezi sa mergi pe aceeasi gama de culori griuri, alb sau negru, dar NU IN COMBINATII. All white sau All black impreuna cu dresurile cred ca ar fi grozav! Sugerez ori o rochita nu stramta pe corp si larga si ideal ar fi sa fie deasupra genunchiului.

http://www.topcadouri.ro/rochie-rouje-florentina-giol.php

ceva de genul asta si daca vrei un outfit mai casual, incearca o combinatie de pantaloni desupra genunchiului, de preferabil negri si un top. Restul tinutei trebuie sa fie cat mai simpla cu posibil.

Daca ai un animal print tip leopard, mergi pe tonurile de bej, maro, care sunt pe dres. :) sper ca te ajuta!