| ChocolateAddict a întrebat:

Cu ce as putea purta niste ciorapi cu animal print?
Fara sa par pitipoancalaughing
Funditahappy

Răspuns Câştigător
| Kasandra_7363 a răspuns:

Pentru ca ciorapi sunt destul de incarcati, iti trebuie ceva simplu, pentru ai scoate in evidenta, pari pitipoanca doar daca astortezi nepotrit sau daca pui prea multe accesorii de prost gust p tinewinking sper ca te-am ajutat kiss

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. ai putea sa ii porti cu o fustita de blugi mini si in sus un maieu:X eu zic ca nu ar avea nimic daca maieul ar fi tot cu animal printbig grin chiar ar fi super:X
Funditaa plzlove struck

| Delia_7017 a răspuns:

Cu pantaloni si soseterolling on the floor...glumesc cu o fusta neagra sau o rochita stramta neagra ...in orice caz negru peste tot si eventual o bratara animal print. ochelari de soare animal prinst sau chiar o esafra animal print.,.

| Lari_5840 a răspuns:

Ai putea sa adopti o tinuta sobra, iar ciorapii cu animal print sa fie singurul "accesoriu". sper ca te'am ajutat