| deedee_3754 a întrebat:

Clean&clear e bun si pentru pistrui?

5 răspunsuri:
| TheOriginalUser a răspuns:

Nu e bun de nimic l-am incercat pe pielea mea si e un dezastru sad

| Corina2 a răspuns:

Iti zic eu nu e bun de nimicwaiting l'am folosit eu si nici un rezultatoh go on jah...

| Noname_6326 a răspuns:

Nu...clean& clear este doar pentru.cosuri,pete(adica roseata cosurilor si semnele lasate)etc. dar nu pentru pistrui.:)Citeste aici pentru pistrui :)http://www.fistichiu.ro/Moda-Si-Tendinte/cum-scapi-de-pistrui.html

| doctoru a răspuns:

Nu. pistruii sunt mai profunzi decat actioneaza ala.

| cris10flori a răspuns:

Nu clean&clear nu este pentru pistrui este doar pentru cosuri