| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara Clean&Clear? happy

8 răspunsuri:
| Vyio a răspuns:

De la supermarketuri sau din farmacii. Testeaza-l, daca tenul tau reactioneaza bine, inseamna ca e potrivit pentru tine. Nu toata lumea obtine aceleasi efecte.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu cumpara te rog din suflet ca dauneaza f. mult parului contine ceva f. daunator pielii capului...am primit si eu acest avertisment pe internet.

| Abcfunny a răspuns:

Buna eu am gasit la farmacie si este bun pentru toate tipurile de ten. am folosit si eu anul trecut pentru. k eram plina dar iti spun sincer k acum numai am nimic pe fata

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Poate gasesti la Real, Kaufland etc.

| Jonsdottir a răspuns:

Nu ti'l recomand daca ai tenul gras si cu cosuri pentru ca este o solutie abraziva si din cauza frestionarii cu el pielea secreta si mai mult sebum si iti pot aparea cosuri si pe unde nu ai straight face
il poti gasi in magazine sau la farmaciewinking

By Dy
Xo~Xo

| Casiana a răspuns:

Sau poti comanda la Avon...

Pa, pa!

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Eu am vazut la Carrfour.