| geanina3 a întrebat:

Clearskin avon pareri. funda love struck

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Eu am probleme cu tenul si am incercat aproape toate produsele de genul, iar cele de la Avon pe mine nu m-au ajutat cu nimic (nu stiu pe altii). Sincer nu ti le recomand! O zi buna!

4 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Cred ca parerile sunt impartite.Eu iti spun punctul meu de vedere : Pe mine nu m`a ajutat mai deloc, asa ca am decis sa merg pe mana cremelor recomandate de dermatolog. Poate ca la alte persoane Clearskin a functionat, depinde de ten.

| OanaAndreea16 a răspuns:

Da, sunt bune. folosesc. acum depinde care dintre ele. pentru ca, gama Clearkin este mare. happy.

| Uza a răspuns:

:-( sincer, nu am vazut nici-o ameliorare.
Imi aduc aminte, cand am incercat un gel de curatare din acela mov, pfoaaaistraight face continutul cred ca trebuia sa fie alb(asa arata in revista) dar la mine era un gel mov si dupa ce ma dadeam cu el mi se inrosea fata sad
Deci...mai bine nu! cel putin la mine nu a mers deloc.
Sunt alte produse pentru cosuri, puncte negre care chiar sunt bune si nu se pot compara cu cele de la avon.

| drosophila a răspuns:

Mai, sincer nu prea te sfatuiesc. Am avut un gel de curatare parca de la clearskin Avon si ma usturau foarte tare ochii...singurul produs pe care-l recomand din gama asta e batonul pentru cosuri. e chiar bun pentru pretul lui. in schimb, poti incerca produse bioten, sunt accesibile ca pret si chiar isi fac treaba, eu de vreo doi ani doar pe astea le folosesc. bafta!