| anonim_4396 a întrebat:

Cremele de la avon pentru voi au fost de folos? adica cele clearskin, eu si o prietena le aveam cate un set (eu cel verde, ea cel albastru) si nu ne treceau ba mai mult se inmulteaulaughing
Vreau pareri care sunt mai bune?

6 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Buna.
Am si eu produse din gama ClearSkin, de la Avon.
Cateva m-au ajutat cat de cat, iar pe celelalte au fost chiar ineficiente.
Acum depinde si de tenul fiecarei persoane.

| AnnyXoxo a răspuns:

Pai

eu mi-am cumparat de curand de la avon de la clearskin professional tratament pentru reducere imperfectiunilor cu 16 lei e acum thinking pui pe cos de 2 ori pe zi. dimineata ai sa vezi ca nu il mai ai si nici nu iti mai apare

| OanaG a răspuns:

Depinde si de ten,eu am o lotiune astrigenta de la Avon,tot de la clearskin, pe albastru, si chiar nu am avut probleme. Sunt multumita de ea.

| bombonika18 a răspuns:

Si eu le am pe aproape pe toate(am vreo 6 ), din toate numai cea abraziva mi se pare ca e buna, celelalte sunt proaste, parerea mea

| SparklingAngel a răspuns:

Cremele de la Avon sunt o mare mare teapa

| Samarra a răspuns:

Da, eu le folosesc si sunt foarte bune. dar trebuie sa ai ambele seturi...mie cosurile mi-au disparut.acum depinde si de ten.