| simonel123 a întrebat:

Costa sa faci o pagina pe facebook pentru o vedeta su ceva de genul raspundeti cat mai repede va rog

Răspuns Câştigător
| Annyya a răspuns:

Nu, nu costa sa faci.

6 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Nu costa dar daca vrei sa faci publicitate mai serioasa trebuie sa dai niste bani pentru a obtine like-uri dar stai linistita ca poti cauta pe net site-uri de promovat si fara bani
https://www.facebook.com/pages/create/

| Northern a răspuns:

Nu costa nimic.

| deadeutsa a răspuns:

Nu costă nimic să o faci. În schimb costă dacă vrei să îţi creşti talking-ul. Sper că te-am ajutat!

| mnthandreea a răspuns:

Nu

| KripToN a răspuns:

Huh. Nu are ce să te coste. Nu văd de ce ai plătii ca să-ți faci cont de facebook. Până și bunica ta își poate face un cont de facebook, fara să-și dea pensia. ^.^ GL