| draghuta a întrebat:

Buna TPU va rog sa imi raspundeti cat mai repede la intrebare va rog foarte mult" daca ai o pagina pe facebook trebuie sa dai bani candva cumva sau undeva? funda+vot va rog raspundeti!

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu draghuta, nu cere nimeni bani; poti sa-ti faci cata pagini vrei.

| zahy a răspuns:

E gratuit pagina dar sa aduni like la pagina este foarte greu. asa ca asta se poate plati. sus ap[asa pe butonu creste audienta. dupa care apesi pe promoveaza pagina acolo vezi preturile