| Ana a întrebat:

Covrigii ingrasa big grin?

22 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Daca sint calzi si mancati in cantitati mari ingrasawinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cei uscati fara sare nu, cei proaspeti da.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Proaspeti da, si mai au o mica problema. Auzisem ca se scufunda intr-o solutie de apa cu ceva sodiu ca sa le dea luciul ala. Deci noi nu aveam decat o iluzie cum ca ei ar fi 100% sanatosi.

| Vizitiul a răspuns:

Nu, creeaza dependenta.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Daca mananci multi covrigi uscati poate sa ingrase.

| AvalohAlyn a răspuns:

Desigur.Contine plamada si de aceea.Covrigii tari si mici aia nu ingrasa. Dar aceia impletiti mari si moi ingrasa sigur.

| daniDeeDee a răspuns:

Nu cred. Aveam un profesor, toata ziua manca covrigi...era ca o aschie laughing asa ca... stai linistita! laughing

| StaRmAgiC a răspuns:

Daaaa... c-am totul ingrasa... sunt si covrigei dietetici dar sa mananci in cantitati mici...

| Simonaaaaaaaa a răspuns:

Da c nu ingarasa? daca stai bine sa te gandesti totul ingrasa in ziua de azi...chiar si unele fructe

Alte răspunsuri
| juniper a răspuns:

Nu laughing Probabil ai auzit de la Trasniti din NATO.

| kiki_1173 a răspuns:

Ingrasa
in ziua de azi c-am totul ingrasa
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu mananci compozitialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Toate alimentele au un aport caloric mai mare sau mai mic.
Sigur că iei în greutate dacă nu te controlezi, indiferent ce mănânci: fructe, legume, paste, lactate, brânzeturi, etc.
Câte un pic din fiecare este cel mai benefic pentru starea de sănătate a organismului și mintalului în același timp. Să nu uităm de mișcare.
Pa, pa.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ingrasa nici un covrig de asta si se numeste covrig ei sunt uscati si fara zahareturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...si eu am o obsesie pentru covrigii cornelius care sunt deliciosi si i-as manca non-stop, si cu siguranta ingrasa pentru ca eu sa zicem ca mancam cam 2 pungi pe saptamana si am pus 2 kg, iar de 2 saptamani nu mai mananc si le-am dat jos.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ft mult vezi sa nu ...frate sa fim sinceri sunt uscati si nu contine szahar ce ar putea sa ingrasa totsui.bine s epune da ft ftmputinbig grinbig grin

| brunetzika_6738 a răspuns:

Nu...credlaughing

| Andrew23 a răspuns:

Ingrasa. e la fel ca paineahappy. mai bine mananci un iaurt, CHIAR 2

| Sabrina_2288 a răspuns:

Nu cred happy

| natua a răspuns:

Daca mananci de aia uscati care nu contin zahar sau care nu sunt dulci si aromati(gen cei vanilati) si daca mananci 2-3 de pofta nu te ingrasi...si da in general covrigii ingrasa indiferent daca sunt uscati sau nu, sunt o sursa de glucide si sunt in general fabricati din faina alba care este rafinata(alimentele rafinate ingrasa)

Întrebări similare