| Bojthe a întrebat:

Cre e varsa minima la care poti participa la next top model si inaltimea
funda

29 răspunsuri:
| Bojthe explică:

Ok multumeschappy

| Bojthe explică:

Am numa 1.50 crying(

| Bojthe explică:

Da lasa ca esti tu frumoasa.

| CristalClear a răspuns (pentru Bojthe):

Merci,stiamhee hee. lol

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Bojthe):

Iti bati joc? la ce fata ai cum naiba sa ajungi acolo?straight face

| CristalClear a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

In sfarsit cineva care e de acord cu mine happy

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru CristalClear):

Crede-ma ca sunt multi de acord, dar vor sa fie draguti si se abtin

| CristalClear a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Lol,mai si injura laughing. E tiganca sau mi se pare mie laughing?

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru CristalClear):

Orice e posibil

| CristalClear a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Bine zis.

| Bojthe explică:

Hai pa happy

| Bojthe explică:

Sa-mi sugeti **** in grup

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Bojthe):

Ai asa ceva? unele pot imprumuta, dar tu nu deci shut up

| Bojthe explică:

Tiganca ii mata

| CristalClear a răspuns (pentru Bojthe):

Mama nu-i tiganca.Dar dupa cum vorbesti tu esti laughing. Si apropo...cum sa-ti sugem ****?! Credeam ca esti fata, nu baiat. laughing

| Bojthe explică:

Esti sigura de ce afirmi?

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Bojthe):

Ti-e asa greu sa apesi pe butonu ala, raspunde?straight face nu stiu daca imi scrii mie sau altcuiva oh go on

| CristalClear a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

N-are destul creier.

| Bojthe explică:

Stiucrying(

| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Trebuie sa ai 14 ani si minim 1.70
Dar daca zici ca ai 1.50 nu ai absolut nicio sansa.

| BiancaDenisa a răspuns:

14 ani si 1.70 da dupa fata de boschetaralaughing pe care o ai cum dracu sa mergi acolo? te-ai ticnit pocitanie?laughing rolling on the floor

| ICanSeeAll a răspuns:

Eu stiu ca pentru orice model trebuie sa ai 1.70 cel putin.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Vrei sa participi?

| alexralu34 a răspuns:

Varsa minima e de 14 ani si inaltimea de 1.70, bafta!

| CristalClear a răspuns:

Esti urata cu draci, la ce-ti trebuie Next Top Model? Cred ca ar rade Botezatu' de tine o gramada laughing.

| Bratzz a răspuns:

Cica trebuie sa ai peste 16 ani si peste 1.70, insa ai vazut ca la sezonul 2 este fata aia de 14 ani, asa ca nu cred ca este varsta o problema.

| DianaXoXo a răspuns:

Modelul perfect: inaltime 1, 75-1, 79, solduri maxim 89 (bustul si talia sunt mai putin importante), ochii deschisi, par lung natural (nevopsit), picioare lungi, greutate maxima 55 kg.

| pinkobsession a răspuns:

In regulament scrie 16 ani cea mai mica varsta dar cum a aleso pe ultima cum 14 ani deci poti si cu 14 ani doar sa arati bine si sa ai minim 1, 70winking.

| LostInMyDreams a răspuns:

Buna! Varsa minima pentru a participa la Next Top Model este de 14 ani iar inaltimea 1, 70-1, 72.Bafta!