| Andrea39 a întrebat:

Credeti ca a avea un nas mare este un defect grav?

Răspuns Câştigător
| UnNumeScurt a răspuns:

Absolut deloc. Posibil ca tu sa fii slaba si de aceea sa para asa mare in raport cu fata, cel putin asta mii s-a intamplat mie laughing. Dar da, sunt si machiaje cu umbre si mai stiu eu ce care iti da impresia ca ai nasul mai mic. Oricum chiar daca e mare nu e un defect fizic asa wow. Iubita mea mi-a spus ca am nasul mare si a zambit, deci ma iubeste si cu acest ''defect'' fizic, si chiar foarte mult.

11 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu

| anonimg a răspuns:

In niciun caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, aici depinde si cat de bine arati! La fete e mai rau in general dar si machiajul poate ajuta. Dar nu te teme, daca e sa te placa un baiat, te va place exact asa cum esti. Eu sunt indragostit de o fata si vorbesc sincer ca nu i-am gasit nici-un defect, o iubesc mult exact asa cum este, e perfecta. Deci daca un baiat te va iubii te va accepta indiferent cum arati sau cine stie ce intentii poti avea. Ai grija de tine!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc. Doar ruda cu pinochio.

| SonicAndrei a răspuns:

A avea un nas mare NU este un defect.

| nirocino a răspuns:

Pentru o fată e cam nas_ol dar se poate face rinoplastie fără probleme! (după vârsta de 16 ani!)

| GabrielGL a răspuns:

Nu. cine vrea te place asa cum esti alb negru cu sau fara cosuri etk...

| AnoAnonima0 a răspuns:

Nu.Daca esti complexata exista un machiaj sa iti faca nasul mai mic.

Răspuns utilizator avertizat
| SECRET33 a răspuns:

Nu e un defect catastrofal, poți decurge la rinoplastie dar eu zic ca nu are rost, e okay și așa

| EuMondialu1989 a răspuns:

Deloc,ce doamne