| LastChance a întrebat:

Care credeti ca este cel mai mare defect al vostru?

Răspuns Câştigător
| Caricatură a răspuns:

Privesc in gol
Impreuna cu pungile de la mall
In care l-am castrat pe Biberon
Si m-am transformat in Bond...
CLAR cel mai mare defect ii poezia
Cand imi scarpin chilia(pe care normal ca nu o am)
Si dau start la basina
De se darama o mina...
P.S.M-am nascut cu o priza arsa...

27 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Faptu ca ma bas la intalniri...

| pinguinuVerde a răspuns:

Mă enervez repede şi rup tric0aie.

| NOBODY a răspuns:

Că m-am născut

Răspuns utilizator avertizat
| Deny1333 a răspuns:

Uneori sunt prea proastă, de'aia fac numai tâmpenii. straight face
sau orgoliul...

aici am vorbit serios... happy

| MikiPiki a răspuns:

Faptu ca am auzit de justin bieber

| 3rdWW a răspuns:

Branza are alergie la lactate. sad

| pwp a răspuns:

Sensbilitatea sad

| DudaYeah a răspuns:

Cel mai mare defect al meu este ca...

NU am defecte laughing

| Quest a răspuns:

I don't speak English!

| Afdsa a răspuns:

Cateodata vorbesc, mult, repede si degeaba si fara sens doar pentru a enerva persoana de langa mine.Hmm uite o calitate nu sunt fana Just-In-Tanga jur pe verde. =D

| Pho3nix a răspuns:

Acord prea multa incredere unora.

| SunnyMidnight a răspuns:

Defectul meu este ca n-am defectesmug
cateodata modestia

| SunnyMidnight a răspuns:

Toti inteligentii au dat "STUPID"laughing

| karlikuicsddd a răspuns:

Ca pun totul la suflet, iar apoi am tot eu de suferit happy

| Niros19 a răspuns:

Sunt cam nebun uite de exemplu am precadit un tub intreg de amestec de ketchup sos de rosii si apa in plus am destui serpi si paienjeni (de jucarie)

| LarsUlrichsLover a răspuns:

Sunt bou.

| Liviu a răspuns:

Defectu meu.
Este ca dau atentie la lumea care nu prea ar merita'
Uneori stau si ma gandesc...
De cate ori am auzit aceleas replici gen
"Sunt prietenu/prietena ta te ajut la bine si la rau"
"Nu iti face griji sunt diferit/diferita nu sunt ca alti/altele"
"Mie poti sa imi spui ORICE Nu se aude ( da da sigur') "
Daca as fii avut de fiecare data cate o bacnota de 100 de mii
La ora actuala ma scaldam in baniihappy
Dar asta elaughing
Daca nu risti nu castigihappy

| StarMagda a răspuns:

Sunt criticara big grin

| StarMagda a răspuns:

Sau stai ca fac ceva mai complet.
Sunt criticara,pot fi foarte rautacioasa,orgoliul,sinceritatea(cand e prea multa strica),incapatanata,cateodata lenesa,materialista,cateodata imi place sa ma laud cam mult,cateodata fac pe dictatorul,cateodata pot fi profitoare,vicleana laughing,timida,fricoasa,sunt o persoana cam rece(nu imi plac pupici,imbratisarile, etc)prea sensibila, etc.
Stiu ca tu ai zis''care e CEL MAI MARE defect'' nu cele mai mari defecte dar mi-a venit sa le scriu mai pe toate laughing A.inca unul big grin imi place sa vorbesc. big grin

| SorriX a răspuns:

Pai sunt foarte critica. laughing
Si altele... laughing) Dar n-am loc si chef sa le insir. laughing

| Ionutz a răspuns:

Prostia

| monibarbi10 a răspuns:

Sunt alergica la praf.

| madalina188w a răspuns:

Defectul meu este ca m-am nascut si m-am indragostiit de un tip care nu ma place delod sad funda?

| TheAvenger a răspuns:

Fac lucrurile numa fără cap..de exemplu: eram o dată la cârciumă. eram amețită de-a binelea.și tot mă enerva un prost.și m-am enervat și i-am spart o sticlă de bere în cap și i-am prins un pumn în față de l-am lăsat lat.și a venit miliția și m-a dus la secție, bineînțeles m-a băgat într-o celulălaughing. săracii părinți, n-au mai zis nimic când m-au văzutlaughing

| MetalForever a răspuns:

Prostia,ca la orice om.Al tau?

| girl_6419 a răspuns:

Vorbesk mult si prost (cateodata) laughing