| EvilsideofGod a întrebat:

Credeti ca ar merge aceasta tinuta in prima zi de liceu (clasa a10a) http://www.99poze.ro/gdsdf/1/
[dar cu geaca bej si geanta cu scris albastru)?
multumesc

14 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna.Este foarte tare! Si eu trec a X-a si o sa port o tinuta asemanatoare.

pa, pa.

| Suzy a răspuns:

Da este minunatatongue

| Ana a răspuns:

Da merge

| Nastia a răspuns:

E super, da

| Dena01 a răspuns:

Dada! Geaca face totul love struck

| aLaLa a răspuns:

Da, e ff potrivita, in genul asta ma voi imbraca si eu kiss

| Lavinia_6306 a răspuns:

Wow e super tare tinuta=p~

mergebatting eyelashes

| aLL3xandra97 a răspuns:

Mie imi place:X
dar...stii cum e
fiecare cu gusturile luihappy

| SharlenaGeorgiana a răspuns:

Normal!happy:*

| icsulescu a răspuns:

Da. Eu zic ca ai facut o alegere buna. Este elegant, decent, nu este strident...

| ellastupidlove a răspuns:

Daaa love struck si eu ma imbrac ceva de genu' sh trecut tot a10a :* Deci.superwinking

| AlexandraFoo a răspuns:

Da. Chiar este draguta combinatia. Numai sa nu iti fie frig cu o gecuta subtire.

| Andreea_1745 a răspuns:

Da, merge tinuta dar mai bine inlocuieste tenisii cu niste balerini.

| pynkkidd04 a răspuns:

Parerea mea e ca este superlove struck.Chiar imi place.Mult noroc in gasirea unei tinute.