| didi33 a întrebat:

Credeti ca tinuta asta este potrivita pentru prima zi de liceu?

http://i46.tinypic.com/2d8kxfp.jpg

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Având în vedere că totuși, mergi la școală între profesori, ținuta ar fi potrivită dacă fusta ar fi una mai lungă și dintr-un alt material, desigur. Dacă îți iei o fustă așa subțire la o adiere de vânt cu ce mai rămâi pe tine?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Desi imi place foarte mult, dar pentru scoala nu cred ca se potriveste.

| Kasia a răspuns:

Schimba fusta cu jeansi sau pantaloni de piele si e perfect.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu. Depinde şi de ce clasă eşti, ar fi destul de ok dacă ai fii clasa a XI-a sau a XII-a, dar dacă eşti mai mică pur şi simplu nu e adecvată pentru la şcoală. Poţi s-o porţi sănătoasă prin alte părţi, dar la şcoală nu tocmai.

| didi33 explică:

Ok..multumesc tuturor pentru raspunsuri! :*