| ank a întrebat:

Credeti ca e o idee buna sa-mi lipesc genele false cu super-glue? dar nu de genele mele, ci de pleoapa. am o prietena care a reusit asta dar totusi parca nu suna prea bine x_x

8 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Nu e o idee deloc buna. O sa ramai si fara genele pe care le ai. Pentru genele false sunt pe piata adezivi speciali. In plus, genele false nu mai sunt la moda, dimpotriva, iti dau un aspect fals, artificial. Nu uita, ce e simplu, e genial. Ai grija de tine.

| princess a răspuns:

Cu super glue straight face haide mai fi serioasa suntem totusi in secolu 21 laughing)

| criss84 a răspuns:

Nu.in niciun caz. e mult prea riscant! Exista solutii speciale care nu cred ca sunt foarte scumpe insa sunt mult mai sigure. Nu cred ca vrei sa ramai fara gene( super-glue-ul poate ajunge si pe genele tale chiar daca nu vrei) si iti poate irita foarte tare pleoapa.

| fashionaddict a răspuns:

Nu. E cea mai proasta idee. Poate sa iti arda pleoapa sau mai rau:sa iti intre in ochi si sa ti se lipeasca si doar chirurgical se mai indeparteaza.Nu te juca cu din astea.
Mai bine cumpara de la cosmetica lipici special pentru asa ceva.

| Doddel a răspuns:

Normal ca nu suna bine, nici macar nu e indicat sa ti le lipesti cu super-glue.happy
Sigur exista o alta solutie de lipit dar nu super glue.

| fallsHD a răspuns:

Wtf? si daca vrei sa ti le dai jos dai jos si ploapele? totally shitty idea.

| Dutzulescu a răspuns:

Nu fi nebuna, ca o sa te vad la stiri.Ai mare grija.

| isabella_1538 a răspuns:

Doamne fereste! N-am mai auzit asa ceva, jur! :o