| random1620 a întrebat:

Credeti ca o geaca de blugi neagra arata bine cu niste blugi albastrii normali?

Daca da ce ar merge pe sub acea geaca (ce culoare a tricoului/bluzei)

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Parca zici ca defilezi pe podium asa de important este? Important este sa fie curate hainele, iar negrul se asorteaza cu orice culoare.

| mysangie206 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Uneori o parere in plus nu strica, ca sa stii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti purta tricouri de culori deschise, roșu merge super cu negrul, galben, albastru verde, roz, alb, portocaliu, mov,, nu purta tricou negru cu geaca neagra ca nu mergi la inmormintare, poarta culori deschise.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Negru merge cu orice

| sierra1 a răspuns:

"geaca de blugi neagra...ce ar merge pe sub"

dacă ai păr pe piept, nu mai lua nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti opta pentru un tricou alb sau negru sau bluza la fel. Negru si alb merge cu orice.

| NumănumescBrBr a răspuns:

DA!
Poți să porți o bluză simplă de culoare albă, gri sau neagră pentru a obține un look casual, sau poți să porți o cămașă/tricou cu imprimeuri sau model pentru a adăuga un pic de interes dacă știi ce zic.

| ganeamariandumitru a răspuns:

O cămașă albastră.

| mariamadalinaaaa a răspuns:

Negrul se potiveste cu orice, O bluza alba.

| mysangie206 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, poti folosi orice combinatie de haine, cat timp iti place.

Dar ca sa iti raspund la intrebare, geaca neagra merge cu blugi albastri si chiar poti folosi o culoare asemanatoare la blugi ca la geaca.

Tricou sau bluza logic alba sau crem. Poti folosi si un negru sau gri dar merge mai bine alb.