| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac in prima mea zi de liceu, ce parere aveti despre blugi, cu un bluza o culoare mai vioaie puteti da sugestii, tenesi sau bascheti sa vad care o sa imi placa mia mult, cu geaca neagra credeti ca e bine? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Da. Poti sa-ti iei blugi cu un tricou gri cu niste tenesi si o geaca in caz ca este mai racoare.winking Funda? :*

4 răspunsuri:
| D A R i U t S s A a răspuns:

Depinde si de vreme.Eu votez pentru tenesi ca sunt mai la moda. Si geaca doar in caz ca e racoare. happy

| Sophie90 a răspuns:

Eu ma imbrac itr-o fusta si o camasa dar nu alea din ani 80 big grin,Dar si hainele care ti leai ales tu is bune. Poti sa te imbraci cu o camasa, blugi negri si o vesta cum se poarta acum. Parul prins intr-o coada, indreptat cu placa sau cum vrei tu.
Trebue sa iti steie bine si sa te simti bine.

| smile20000 a răspuns:

Aaa... sa zicem de uniforma

| pokales a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca nu te-ai imbraca cu nimic! E cel mai ok asa crede-ma laughing