| pinkystyleツ a întrebat:

Credeti ca parfumul Lolita Lempicka este bun? asept paaarreeri!:*

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ explică:

Eu am deja parufumul...laughing dar vroiam sa fiu sigurawinking

| XxMALVIxX a răspuns:

Am si eu un astfel de parfum, pretul este ieftin in unele magazine, dar acest parfum merita sa il cumperi, parerea mea.

| EdmondDantes a răspuns:

Cind a aparut prin 2000 parfumul Apple cu stil mar-frunza argintiu metalic multa lume sa mirat, parfum cu o personalitate secreta care este pentru putine persoane. go for it!
http://www.scentsate.com/wp-content/uploads/2010/10/lolita-lempicka1.jpg