| niic a întrebat:

Credeti ca se va iesi nuanta rosu burgund pe parul saten inchis? adica va iesi un rosu aprins?

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Daca parul e natural acum [ adica nevopsit] va iesi. Daca l-ai vopsit pana acum, nu.

| christina94 a răspuns:

Fiind satena, prima oara nu o sa iti iasa rosu aprins, poate doar dupa ce te vopsesti a 2a oara cu aceeasi nuantahappy. Parul trebuie decolorat pentru ca sa iti iasa culoarea dorita.
Bafta :*

| wertori a răspuns:

Mai bine il decolorezi inainte ca sa nu ai surpriza sa nu iti iasa exact culoarea. Sau eventual intreaba pe cineva de la salon.

| LadyDy01 a răspuns:

Mie una mi-a iesit...cand l-am vopsit prima data acum l-am mai vopsit odata si e mai inchis dar imi place mai mult:X