| Alysée a întrebat:

Credeti ca sunteti urati sau frumosi sau doar draguti?
rasp sincer

Răspuns Câştigător
| HappyCandy a răspuns:

Sincer -urita eu defiecare data incerc sa schimb ceva la mine am scapat de pistrui ma ingrijoreaza masa am 1, 62m si 42 kg si ma simt asa de grasa sad.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Suntem noi și tot cu noi defilăm!
Pa, pa.

| IateyourCookie a răspuns:

Draguta...fff sociabila, amuzanta si modesta laughing

| Deea a răspuns:

Baa da eu sunt frumoasa! happy

| ZEU93 a răspuns:

Modest laughing

| Peppy a răspuns:

Nu poti spune, fiecare este cum este.Asa ne-a lasat Dumnezeu.Nu ne putem caracteria doar dupa corp, fata etc.Sufletul conteaza cel mai mult>big grin

| Butterfly928 a răspuns:

Poi eu ma cinsider draguta dar ''prietenele mele'' spun ca nu's asa grozav. Sa nu asculti parerea altora mereu pentru ca parerile unora sunt spuse din invidie. Fiecare e frumos in felul lui love struck kiss

| cryssa a răspuns:

Sunt sexysmug

| Bylok a răspuns:

Nu sunt nici frumoasa nici uratahappyraman la varianta: dragutahappy

| DidiLovesYou a răspuns:

Eu sincer ma consider draguta dar foarte multi baieti in special imi spun ca sunt frumoasa.Dar sincer eu vad numai defcte la minelaughing

| bebetho a răspuns:

Intre dragut si frumos dar acul inclinanduse abitir spre dragut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma vad frumoasa, poate doar putin draguta, atat