| alinealexandra a întrebat:

De ce credeti ca unii oameni sunt frumosi si unii urati?

Răspuns Câştigător
| PamPamRawwr a răspuns:

Eu consider că orice om, dacă se străduieşte poate să se facă mai mult sau mai puţin frumos. adică: dacă ai o tunsoare, sau ai coşuri, etc şi nu faci nimic în privinţa lor, se poate spune că nu eşti atent la aspectul tău fizic. dar oricine, dacă se străduieste, poate să se înfrumuseţeze happy

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Frumuseţea stă în ochii privitorului. Nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie.
Iar dacă e să vorbim totuşi despre o frumuseţe standard, atunci genetica este cea care îşi spune cuvântul.

| TeoPT a răspuns:

Pentru tine, un om poate să fie frumos iar pentru mine să fie urât și viceversa. Depinde de fiecare.

| birdie14 a răspuns:

Pentru ca asa au fost creati.Dar orice creatie are scopul ei.Bafta.

| Ðianna a răspuns:

Nu exista oameni urati, ci doar oameni normali...si oameni care sunt prea orbi sa vada frumusetea celorlalti happy

| Deny_8224 a răspuns:

Fiecare om e frumos in felul lui

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

No exosto people ugly, just beautiful smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut tu oameni urati?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar frumosi? Sa fim seriosi, toti suntem la fel!