| Elial a întrebat:

Credeti ac sunteti urati? exista oameni urasi si oameni frumosi?

Răspuns Câştigător
| Yoana a răspuns:

Pai eu nu ma considerr frumoasa.multa lume imi zice ca nu e asa, ca sunt draguta. dar eu tot cu ideile mele ramanoh go on. dar fiecare om are partile lui bune. nu cred ca exista oameni urati ci oameni cu suflet urat, rai. happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În ambele tabere sunt oameni atât fizic cât și sufletește!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Eu nu ma consider nici frumoasa, nici urata big grin
si niciun om nu e urat, fiecare e frumos in felul lui happy

| Alexander21 a răspuns:

Credem ca ar trebui sa inveti sa scrii prima data.Mai du-te la scoala si revin-o, noapte buna!

| Șușșș a răspuns:

Eu nu cred ca sunt urata :))!
Da, crede`ma ca am vazut oameni urati.Multi vor spune ca nu exista, ca toti sunt frumosi, dar voi nu ati vazut :))Hai sa va dau un exemplu: http://stirileprotv.ro/......o/60362825

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Pai eu nu ma consider urata imi place cum arat si fiecare om se priveste din alt punct de vedere, iar chestia cum oameni uratzi si frumosi este de cum te ingrijesti poti sa fi nu chiar asa de frumos si uramatoarea zi iti iei haine frumoase curate faci un dus ma refer la cazul in gen oameni care sunt mai saraci si daca se aranjeaza urmatoarea zi este fresh...si daca intrebarea asta ai pus-o pentru ca te consideri urata eu zic sa nu te consideri deoarece fie care om are frumusetea lui.

| Alyinna a răspuns:

Nu,toti sunt frumosi in felul lor
Ori la exterior ori in interior
Degeaba esti frumos daca ai sufletul de caine

| Traian a răspuns:

Nu nu exista oameni urati. fecare este frumos in felul lui.

| MaryaC a răspuns:

Fiecare persoana are defecte si calitati...Si nu, nu exista oameni urati si oameni frumosi... Exista oameni frumosi si mai putin frumosilaughing)