| T30D0RA a întrebat:

Cremele de protectie solara te protejeaza de usturime sau de bronz?

Răspuns Câştigător
| xphotolore a răspuns:

Nu sunt sigura, dar din cate stiu cremele de protectie solara te protejeaza de "prajirea" pielii... deci daca nu te bronzezi mult dintr-o data, nu te ustura. In general cremele care te protejeaza de usturime sunt cele "after sun", adica de dupa plaja

5 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Pai de arsuri te protejeaza
Bronzul se prindehappy

| Maria_1984 a răspuns:

De usturime, bineinteles!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te protejeaza; dar sa nu te arzi, despre bronz nu stiu, mai bine ai folosi crema cu protectie solara mai mica pentru un bronz mai puternichappy

| Bas1998 a răspuns:

De arsuri...big grin

| andreea_6676 a răspuns:

Te protejeaza; dar sa nu te arzi, despre bronz nu stiu, mai bine ai folosi crema cu protectie solara mai mica pentru un bronz mai puternic