| Butnariu_Adriana_1997 a întrebat:

Buna,

Ce solutie de protectie solara imi recomandati din ce ati folosit si pentru a oferi un bronz uniform?

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Uite ceva de calitate
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10054606
Sau https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10029778
Nu folosi bere si altelewinking la ce radiatii sunt acum vei arata ca un pui prajit la rotisor cu pielea imbatranita, patata sau arsuri solarewinking
Banuiesc ca vrei un bronz frumos, piele fina si ingrijitawinking

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ulei bronzant protector de la gerovital cu factor cat mai scazut, si poti pulberiza bere sau pur si simplu apa pe piele din cand in candwinking

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Eram acum 2 ani in vacanta in Turcia cu familia mea si ma plangeam ca nu reusesc sa ma bronzez, iar o doamna cosmeticiana care s-a nimerit sa fie fix langa si sa auda discutia, mi-a recomandat sa torn intr-o sticluta Coca Cola si ulei de masline extra-virgin (cantitatile sa fie egale, pui dupa ochi in functie de cat de multa solutie vrei) si sa o aplic la plaja\piscina.Tin sa iti spun ca de atunci, am avut mereu un bronz perfect si toata lumea crede ca ma duc la solar! Iti recomand acest truc cu toata inima.