| kittyBast a întrebat:

Cu ce ar trebui sa ma dau ca sa imi creasca genele pentru ca le am foarte mici si rare

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ulei de ricin, zilnic timp de 4-5 saptamani

| BiuL a răspuns:

Da-te cu ulei de ricin, folosind o perie veche de rimel sau periuta de dinti sau betisor de urechi, in fiecare seara si lasa sa actioneze peste noapte. In cateva saptamani ar trebui sa se vada rezultatele.

| Antonia981 a răspuns:

Cu ulei de ricin, se gaseste la farmacie. Poti sa te dai cu o pensula veche de la un rimel pe gene in fiecare seara pana ce se vad rezultate dar trebuie sa continui in fiecare zi pentru ca altfel nu isi face efectul

| MonsterBunny a răspuns:

Ulei de ricin

| DanYelA13 a răspuns:

Uleiul de ricin este cel mai potrivit dar trebuie sa te dai cu el timp de cateva saptamani... o zi buna :*

| mikystrica a răspuns:

Ulei de ricin. dar trebuie sa te dai cam 3 luni de zile. cu o pensula de la un rimel folosit.

| crazyangel05 a răspuns:

Iti recomand uleiul de ricin este foarte bun, in cazul meu a functionat.

| dudii a răspuns:

Uleiul de ricin e o porcariehappy parerea meabatting eyelashes nu are cum sa se indeseasca ceva ce e rarhee hee am incercat pe par eu si mai tare mi l-a distrus deci..fiecare cu parerea luihappy

| antonyta a răspuns:

Ar trebui sa te dai cu ulei de ricin