Întrebare recomandată | Larisaaaa a întrebat:

Am genele foarte mici si imi cad foarte repede. Am incercat cu ulei de ricin dar nu a dat nici un rezultat. Ce pot face sa creasca? Orice.

Funda.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să ai o lipsă de vitamine și săruri în organism, cere și părerea medicului de familie, cel puțin.
Pa, pa.

| BrownyBrown55 a răspuns:

In caz ca folosesti rimel, nu mai folosi deoarece el poate cauza caderea genelor. Acum depinde daca folosesti demachiant special pentru ochi rimelul nu mai afecteaza.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Lasa -le in pace si nu te da cu rimel. https://www.google.ro/......https?/url

| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Au cazut din vreo cauza sau asa sunt ele lasa-le sa creasca cred ca se poate sa vezi un timp daca are vreun rezultat ai rabdare cu ele oricum accepta-le asa cum sunt nici ale mele nu usnt prea stralucite...

| Rebeca120 a răspuns:

Pai eu stii ce as face in locul tau? eu am avut o prietena si ia apatit la fel si sa dus la un salon de machiaje si a luat o solutie si iau crescut mari si numai ii cazu incearca du-te la un salonhappy succes!

| scumpi12345678 a răspuns:

Asa e constructia ta, intr-un caz, la vreun eveniment poti folosi gene false!