| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce ar trebui sa merg la balul bobocilor

11 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

O rochie, pantofi cu toc, parul prins, pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| Demoiselle a răspuns:

Auuch! Rochie eleganta? No way! Asa ar fi frumos sa se imbrace lumea...elegant...dar...anul trecut am fost si eu boboc, am fost imbracata in blugi simplii si cu o bluzita mai eleganta...si nu regret ca m-am imbracat asa... m-am simtit bine si in plus nimeni nu a purtat rochie...nu se mai poarta rochii la balul bobocilor...nu e ca la balul majoratului sau ca la banchet... oricum tu decizi cum te imbraci... sfatul meu e sa te simti confortabil! un bal al bobocilor cat mai placut!hee hee hug!

| xibalba a răspuns:

Cu invitatia. Eu am uitat`o acasa si a trebuit sa ma intorc dupa ea, ca altfel nu intram in localul respectiv

| inna a răspuns:

Cu limuzinahee hee. Eu asa procedezbatting eyelashes

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Cu hainele pe tinelaughing

| Pho3nix a răspuns:

Cu hainele pe tine.

| yoni a răspuns:

Cu picioarele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
O ținută elegantă, mergi la un bal, nu la discotecă.
O rochiță de seară, un machiaj subtil, un parfum fin, peărul pieptănat și aranjat pentru o fată, iar pentru băiat costum, împarfumat, îngrijit peână la ultimul detaliu.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| DeadAlready a răspuns:

Cu prieteni

| DeadAlready a răspuns:

Cu prieteni.

| estera_3474 a răspuns:

Pai la balul bobocilor trebuie sa ti alegi o tinuta foarte eleganta si cool. eu zic sa ti faci comanda online pe neth la o roche frumoasa.