| catacatalinutza a întrebat:

Este obligstoriu sa merg la balul bobocilor(sunt boboaca)?

5 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Nu este. Bine, nici nu am fost sau am auzit, dar asa CRED. Oricum, am auzit ca balul bobocilor e foarte frumos si e o amintire memorabila.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Nu
Depinde de scoala, dar nu e.

| DeianVendetta a răspuns:

Nu, e doar o opțiune a ta. În principiu o să fie mișto și dacă mai ai niște colegi cu care ești în gașcă o să fie super.

| vanessa001 a răspuns:

Sigur ca nu esti obligata, dar cred ca ar fi frumos daca ai merge. happy

| beYo0o a răspuns:

Nu e obligatoriu sa mergi si nici nu e obligatoriu daca te duci sa participi si la probe. E alegerea ta. Dar eu nu am fost si pe de o parte imi cam pare rau...