| SweetAngelAndreea a întrebat:

Cu ce as mai putea sa-mi lipesc unghiile false in afara de lipiciul special pentru unghii?

Răspuns Câştigător
| JoJo a răspuns:

Superglue. Nu e chiar atat de speriat, cum spun unele fete :"nu o sa poti sa le mai dai jos!", Pui putin, cate o picatura la fiecare unghie, iar cand vrei sa le dai jos iti tii unghiile in apa fierbinte, cat sa suporti tu, apoi tragi putin de ele si cadhappy

2 răspunsuri:
| StartingANewLife a răspuns:

Cu superglue. sau cu picatura, ca e mai bun.

| Carmen_9342 a răspuns:

Eu am incercat o data cu un lipici mai puternic si mi-am stricat unghiilestraight face
s-au inngalbenit si s-au cojit groaznic.
daca vrei neaparat unghii false, mergi la salon. ti le lipeste cu un aparat [are matusa mea, sunt superr