| xCascavaalProblemex a întrebat:

Cu ce as putea purta astea : http://www.lady-shoes.ro/......-Meda-Pink
In afara de blugi

Funditsssa :* :)

Răspuns Câştigător
| Miire a răspuns:

Pai cu o pereche de pantaloni scurti gri, un tricou de ce culoare vrei tu si acele espadrile. Daca nu o pereche de pantaloni scruti/trei sferturi roz cu un tricou alb.Sau blugi trei sferturi, un tricou roz/alb impreuna cu acele espadrile.Pantaloni scurti inflorati, meieu roz. Sau pantalonii aia gri ai tai trei sferturi, o bluza fara bretele si parul prin intr-un coc lejer cu niste accesorii (fundita, clama cu sclipici, agrafa, ochelari de soare).
Funda? :* :X

3 răspunsuri:
| Lina1993 a răspuns:

Ii poti asorta cu diverse lucrusoare, ca de exemplu:
rochita alba, accesorii roz
rochita roz, accesorii albe
Ideea este sa nu porti un obiect vestimentar cu model, pentru ca aceste espadrile au deja modelul lor in dungi si ar fi prea incarcat. Succes!

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Le poti purta la pantaloni scurti sau fustite.
O zi buna!

| nickiminaj16 a răspuns:

Ai putea cu o fusta putin mai scurta si in valuri si cu un maieu