| maria5 a întrebat:

Cu ce credeti ca ar trebuie sa ma imbrac de CRACIUN?

Răspuns Câştigător
| Scumpy90 a răspuns:

Cu ceva in care sa te simti tu foarte bine, asta e cel mai important

pup:*:*

1 răspuns:
| InoTkd95 a răspuns:

Poi depinde, daca mergi la o petrecere cu prietenii, la restaurant etc ai putea sa incerci o rochita sau ceva mai elegant cum ar fi o pereche de pantaloni negri, cu un pantof cu toc si o camasutza cum se poarta acum cu centura si mai lungutza de prederat de o singura culoare si care sa se asorteze cu pantofii. Daca iti faci craciunul acasa in familie ai putea sa incerci ceva mai confortabil ca o pereche de blugi sau o fustita si cu o bluza dar si ea sa inspire putina elegantza. Succes!:*