| AndreDeeaA a întrebat:

Cu ce credeti ca e mai bine sa aplicam fardul de ochi? Cu pensula sau cu buretel?:d

Răspuns Câştigător
| DMuffin a răspuns:

Sincer cu degetul si pentru un machiaj mai complex cu pensula. Plus ca e mai igienic deoarece pensula poate fi curatata.

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Cu pensula, clar!

| AndrogynBeauty a răspuns:

Depinde mult de fard. Există unele farduri care aplicate cu pensula "se scurg" pe obraji şi îţi complică machiajul. Totuşi, eu prefer pensula, dar trebuie să o sufli bine, să înlături excesul de fard, înainte de a o pune pe pleoape. Poţi apoi să corectezi micile erori cu un beţigaş de urechi, din acela cu vată în vârf. E destul de simplu, trebuie să exersezi bine înainte şi apoi nu mai ai probleme. Succes!

| AlinnutSsa a răspuns:

Cred ca cu buretel.

:* mai bine naturala totusiwinking

Yo am 13 ani [ ma rog fac 13 in vara asta] si nu prea ma dau cu asa ceva. c luciu sau ceva da. dar cu toate chestiile astea nu :*

Succes *:

Cand vei fi mare nu vei fi deloc frumoasa daca continuii sa te dai multwinking poate doar la ocazii mai specialewinking

Răspuns utilizator avertizat
| nevermindpeople a răspuns:

Cu pensula. Cu buretele arata naspa.
Parerea mea.

| giuly a răspuns:

Cu o pensúla.

| YoyoOoOo a răspuns:

Eu cred ca arata cel mai bine cu pensulaa`smug
Sau fa cum vrei tu happy
Cel mai bine e sa fi originala`:X

| IzzyX a răspuns:

Pensula iti ofera mai multa dexteritate.happy