| RM a întrebat:

Cu ce credeti ca merg mai bine blugii? Cu pantofi sau cu adidasi?

Răspuns Câştigător
| teutzyka a răspuns:

Blugii merg bine cu orice
daca sunt blugi mai largi sau care jos sunt putin lejeri merg bine adidasi
daca blugi sunt strmntzi merg bine pantofi
dar amandoua se potrivesc ft bine:*

16 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Blugii merg cu orice.=>Pantofi cu toc, sandale, cizme, balerini, ghetute, bocanci, tenisi, adidasi.happy

| Lorenna a răspuns:

Eu una zic ca ar merge mai bine la adidashi si nah este mai comod...

cand iti alegi incaltamintea aceasta trebuie sa fie comoda...

iar nah`... as opta si pentru pantofi depinde ce top sau geaca imi iau `...:d

| marrr a răspuns:

Daca te duci cu blugi si camasa, ia-ti niste tenisi de culoarea camasii, de preferat albi.

| aneta a răspuns:

Depinde unde ii imbraci. daca mergi prin oras sau la scoala merg cu adidasi, in schimb daca mergi la discoteca, la petrecere, la o intalnire atunci cu tocuri

| RM explică:

Pai vreau sa merg la un majorat si aveam de gand sa ma imbrac in blugi si o camasa si nu stiam cu ce se ma incalt. PS: sunt baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, blugii stramti merg foarte bine cu tenesi/tocuri/sk8 shoes. Iar cei regular as spune mai degraba cu pantofii.
Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sunt apasionata de moda si cred ca ma imbrac decent blugi merg cu adidasi sau plato(platforma) da blugi stramti sunt la moda xd...:*

| PamPamRawwr a răspuns:

Depinde de ce top ai... daca ai tricou lejer, funky, merg adidasii, daca ai un top cu decolteu, ceva putin mai elegant.merg pantofiwinkingbatting eyelashes
deci, depinde de situatie, papa:*:*

| Kiduu12 a răspuns:

Adidasi

| SupCow a răspuns:

Adidasi suta la suta:*

| xK74l1nx a răspuns:

Adidasi

| nilak a răspuns:

Pai daca is blugi albastri merg bine cu pantofi negri blugi negri merg bine cu shuzi ma rog adidasi depinde ce tricou iti iesi sau mno unde vrei sa mergi daca iti trebuie ceva pentru party tiash recomanda pant albastri tricou mai inchis si pant negri Funda:d

| Larissa_1982 a răspuns:

Pai blugii merg foarte bine cu adidasi daca te imbraci sport
Daca te imbraci elegant ar merge niste pantofi

| ayramredcode a răspuns:

Parerea mea e ca ai arata foarte sexy cu o pereche de blugi pana, cu niste pantofi cu toc si un top sau o bluza ceva mai eleganta...
Acum depinde de modelul de blugi pentru care optezi si de stilul tau... :-)

| andreea_8519 a răspuns:

Mie mi se pare ca merg bine cu ambele dar depinde de pantofiwinking

| deea_6746 a răspuns:

Cred ca depinde si de ce bluza iti iei nu? nu poti sa te mbraci cu o bluza elenganta si sa ai adidasi in picioare! blugii merg la orice!