| mymybutterfly a întrebat:

Saluuut! Am si eu o intrebare si sper sa ma ajutati. Credeti ca blugii in combinatie cu o camasa alba, sacou si pantofi de aceeasi culoare sunt o tinuta cat de cat okay pentru iesit in club? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

Este decenta, acceptabila si draguta!winking Poti sa adugi, ca si contrast, niste bratari/cercei/inele colorate. Iti poti face si unghiile cu o culoare asemanatoare, daca ai posibilitatea! La machiaj, te sfatuiesc sa nu iesi prea mult in evidenta, cu culori stridente! Coafura o alegi tu, dar din moment ce vei dansa, iti recomand sa ai parul prins! happy

3 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Da,e bine si asa, dar uite o tinuta superba pentru club:blugi deschisi la culoare, un tricou mai largut si colorat, niste balerini asortati cu o gentuta mica de piele si cateva bratari, impreuna cu niste smokey eyes si buze date cu gloss transparent! Asa am mers eu odata prin club si eram cea mai apreciata pentru tinuta si machiaj! Bafta!

| Emilian601 a răspuns:

Da, daca mai ai si ceva accesorii (bratara, lant, ceas, inel, etc.)