| cevazacelamineintorace a întrebat:

Imi spuneti va rog daca blugii mulati merg cu pantofi cu toc? Multmesc Anticipatlaughing

5 răspunsuri:
| G a răspuns:

Da, merg. big grin

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Depinde dc culoare e! daca e de culoare neagra, merge...sau depinde cu ce bluza ei dar sa stii sa nu aci ccontrast intre pantofi si blugiwinking!
Sper ca te-am ajutat fundita?batting eyelashes

| Lαααα a răspuns:

Merg perfectlove struck Cea mai tare combinatielove struck O sa arati superkiss

| AdriannaGummybear a răspuns:

Merg de minune draga meaa! tu nu ai vaz pe strada la fete:*:* Ca si accesoriu, te sfatuiesc sa iti alegi accesoriile cu grija in aceeasi nuanta cu bluza! Fundita te roogsadpuppy dog eyes

| DeejayMix_8989 a răspuns:

Nu merg [-x