| OneDirection18 a întrebat:

Cu ce culoare sa ma fac pe unghii daca ma imbrav cu o rochita animal print, alb-negru.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Din moment ce rochia este alb-negru, ai putea sa folosesti o culoare asemanatoare pantofilor, cerceilor, etc. De exemplu, daca pantofii sunt rossi, fa-ti unghiile rosii.
Sau ai putea sa incerci sa le faci la salon, cu model. happy
Sper ca te-am ajutat! Succes!

| Hieer a răspuns:

Cu negru.

| diavolitadulce a răspuns:

O culoare vie care sa iasa in evidenta

| FashionDream a răspuns:

Din moment ce rochia e animal print alb negru..sa nu iti faci si unghiile animal print! O sa arate urat. De exemplu poti lua niste pantofi mov ( ar merge perfect cu rochia) si atunci iti faci si unghiile mov. Nu stiu ce fel de animal print ai....Concluzie> fa-ti unghiile in culoarea papucilor!

| Painkeeper a răspuns:

Ai putea sa iti faci unghiile gri, mov inchis sau visiniu.

| anonim31x a răspuns:

Cu alb banuiesc ca ar fi perfect.