| Mary3368 a întrebat:

Hey,TPU! :* Am si eu o mica intrebare..Am o rochita Animal Print alb cu negru si ma intreb daca ar merge cu niste pantofi roz spre mov (siclam).?

8 răspunsuri:
| PinkPanter a răspuns:

Ar merge doar daca ai adauga un accesoriu de aceeasi culoare. O clam, o bratara bijuterii... Gasesti tu cevawinking

| LineGuide a răspuns:

Daca asortezi pantofii cu niste cercei cred ca arata bine.
Mult noroc!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De loc.Pantofii aceia merg la culori mai vii, mai,, aprinse,,.

| Maomau a răspuns:

Incearca sa asortezi pantofii cu un acesoriu de culoarea lor!

| xFakeSmilex a răspuns:

Merg numai daca mai adaugi ceva in tinuta ta de aceeasi culoare.
Poate fi o bratara, o geanta, cercei sau poate chiar o capa.

Succes!

| ImmortaluL a răspuns:

Da, ar merge, dar mai adauga si o/niste bratara/clama/cercei/colier, blabla...etc.

| Andre147 a răspuns:

Da daca iei un accesoriu de aceeas culoare

| Bitsuuuuuuu a răspuns:

Merge doar daca pantofii sunt tot animal print >big grin