| dede_7766 a întrebat:

De unde as putea cumpara din sibiu pantaloni animal print ( negru cu gri sau negru cu alb... orice dar sa fie animal print si sa fie cu talie joasa)? MULTUMESC

6 răspunsuri:
| Hibriiiid a răspuns:

Dintr-un magazin numit, cu caractere mari: 'Lum3@ 9! 7s! 90@nc3l0r'. Funda?happy

| Pinkutza a răspuns:

Din orice mall sau magazin cu haine de firma copilaaaaa

| Pinkutza a răspuns:

ILoveParamoreZiceHaiPa ai dat un raspuns foarte amuzant laughing imi place numele dat magazinului, chiar cred ca i se potriveste laughing

| dede_7766 explică:

Da din ce magazin desteapto?

| brunett3 a răspuns:

Incearca la Dumbrava daca nu gasesti incearca in mall si mai este un magazin numit Soral in Real e suuper mijto...Sigur ai sa gasesti

| Zuziiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Din magazin... lol