| rocse a întrebat:

Cu ce culoare se potriveste verde kaki?

5 răspunsuri:
| Meli34 a răspuns:

Merge galben, roz, maro, negru, verde, visiniu, caramiziu, albastru deschi si inchis, acum depinde ce iti place. Sper ca te-am ajutat in vreun fel. Succes si sa te asortezi cat mai bine si sa fi cea mai frumoasa (daca te referi la haine) Bye bye.winking :*

| Deya_8786 a răspuns:

Maro inchis si/sau verde inchis

| LuLu_6993 a răspuns:

Pai nu stiu...incearca cu un maro, negru sau cu un roz mai pal

| rocse explică:

@ andreea.
Da, despre haine este vorba, mai exact despre un sarafan desi am impresie ca de fapt este maro laughing. L-am combinat cu un tricou gri si a mers la perfectie.
Oricum, multumesc tuturor pentru raspunsuri. :*

| Mihaela_3345 a răspuns:

Cu un albastru mai inchis