| MrsC a întrebat:

Cu ce curi de slabire ati slabit cel mai mult? happy vreau sa tin o cura, care sa nu fie foarte grea, si sa pot in acelasi timp sa slabes foarte repede. Am tinut regimul disociat si am slabit cam 5 kilograme, a 2-a oara cand l-am tinut am slabit doar 1.5. Voi ce ati incercat si merge? :*

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Cu ce curi? cura Dukan.

| AndraWIne a răspuns (pentru viotedy):

Cunosc o persoana c are a slabit considerabilm cu aceasta cura de slabire, dar nu este DELOC sanatos poate fi chiar fatal. Este un consum mult prea mare de produse animale. Abuzul de produse animale duce la CANCER!

Tin sa va anunt ca tote cazurile de cancer sunt din cauza consumului de produse animale. RENUNTATI CAT SUNTETI TINERI LA CARNE, PRODUSE LACTATE SI OUA. Sunf foarte PERICULOASE! Informati-va!
Va urez multa sanatate si o viata lunga fara consum de mortaciuni!

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu nici una alea sunt basme, nici o modalitate nu a fost vreodata dovedita stiintific in multe cazuri sau datorat efectului placebo de scurta durata
singura metoda este valabila de milioane de ani, efortul fizic + alimentatie sanatoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Învaţă să mănânci,lasă dietele!
Mergi pe o alimentaţie săracă în calorii, evită prăjelile, fast-food, multă mişcare, evită sedentarismul.
Te pup!

| BSwwatch a răspuns:

Din punctul meu de vedere ceai-ul asta-i cel mai bun de slabit https://www.youtube.com/watch?v=COGUt94VrLI

| AwakenTheMonster a răspuns:

Nu există chestii minune.
Fă sport 2-3 ore / zi.
Mănâncă mai puţin. Fără dulciuri şi sucuri.
Atât.

| AndraWIne a răspuns:

Sunt Vegan de 3 ani, este un stil de viata nemaipomenit. O religie de altfel non-violenta, animalele au suflet nu trebuie ucise pentru a le manca putem traii mult mai sanatos fara sa consumam produse animale! Nu trebuie sa profitam de bunatatea si naivitatea lor. Toate cazurile de cancer sunt cauzate din cauza consumului de carne si produce lactate si oua, desigur. Te rog fumos sa adaugi Id-ul meu : andra_teo.dora@yahoo.com chiar sunt dornica sa te ajut. Stiu foarte multe retete delicioase si foarte sanatoase, cu acest stil de viata traiesti cu pana la 20 de ani mai mult este nemaipomenit, si daca mai faci si sport. iti urez mult succes si te rog frumos sa ma adaugi in lista de yahoo, vreau sa iti arat niste videoclipuri legate de acest stil de viata vei fi impresionata. P.S. : Eu fac judo de performanta 2 antrenamente pe zi, 1 pe saptamana de 8 ani de zile si chiar acum tin un regim drastic, am de facut o anumita categorie de greutate am slabit 6 kg intr-o saptamana mancand sanatos facand sport, si constinta este perfect curata, sunt foarte fericita ca nu mai profit de pielea animalelor, sunt un alt om de cand am devenit vegan!

| RAY a răspuns (pentru AndraWIne):

Si ce anume manci?

| AndraWIne a răspuns (pentru RAY):

Adauga-ma in lista de yahoo : andra_teo.dora

| Laugh25 a răspuns (pentru AndraWIne):

Traieste mahhappy

| AndraWIne a răspuns (pentru Laugh25):

Asta este ceea ce fac, traiesc sanatos si ma bucur de viata in fiecare zi!

| RAY a răspuns (pentru AndraWIne):

Team adaugat