| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce e cel mai ok sa ma epilez pe brate?

6 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Ceara.indiferent daca e calda sau rece... e cea mai ok.
Acum...depinde cum le suporti. Cea rece doar putin mai tare decat cea calda (foarte putin cand e voba de brate)

| mirajevents a răspuns:

Ceara

| NimeniCuActe a răspuns:

Crema epilatoare... parerea meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ceara calda... cea mai buna metoda pentru epilare oriunde happy
Tine si mult, parul creste mai rar etc.
Dupa ceara calda, ceara rece, aparat depilator, crema depilatoare si pe ultimul ultimul ultimul loc lama de ras. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cu ceară fie caldă, fie rece.
Pentru start mergi la un salon de cosmetică, faci programare și vezi acolo cum este tehnica.
Ulterior te poți face acasă.
Pa, pa.

| floryna a răspuns:

Prima data cu ceara calda iar apoi poti folosi epilatorul pentru ca se va rari foarte mult... succes