| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru Fete in special. Am incercat sa ma epilez cu aparatu sub brate... dar ma doare groaznica ca nu am putut continua. Va intreb si eu pe voi, Voi ce faceti ca sa nu doara asa? sad

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu e bine sa te epilezi cu aparatul la subrat sau cu ceara pentru ca ti se umfla ganglionii si e foarte dureros.Eu folosesc lama desi trebuie sa ai grija sa nu te razi des pentru ca parul va creste mai repede.Am incercat si cu crema depilatoare doar ca pielea s-a iritat si nici nu s-a luat bine parul.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu folosesc bigul sub brat

| JustAaGirl a răspuns:

Foloseste crema depilatoare (de la veet e cea ai buna) Cand o folosestinu doare deloc

| Bibicu_Jessy_1990 a răspuns:

Eu una folosesc crema epilatoare veet
este eficienta!
good luck

| Anastasia_Arnaut_1996 a răspuns:

Eu folosesc crema de depilat.E cel mai bine..Nu te doare.