| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce imi recomandati sa ma epilez pe brate?

13 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Ceara calda(mai amelioreaza durerea), sau cu epilatorulhappySa nu bagi lama sau crema pentru ca at cand va creste se va vedea urat, firul de par se va innegri si ingrosahappy

| JackieSue a răspuns:

cu lama

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cu un aparat Philips

| just4fun_8801 a răspuns:

Depinde... daca doresti sa dureze mai mult cu ceara, daca nu poti incerca cu creme si alte inventii de genul

| Haydee a răspuns:

Uite incearca pe http://www.veet.ro/ alege produsul care-ti place pentru toate tipurile de piele in ce zona vrei.:D

| anutza13 a răspuns:

Ceara

| felicia_7071 a răspuns:

Iti recomand sa te epilezi cu ceara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crema veet sau cu ceara.

by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ceară caldă și apoi cu un gel antiseptic, emolient și hidratant.
Recomandat să te epilezi seara ca până a doua zi să dispară roșeața.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu untura de caine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ceara calda.

| Ioana_8202 a răspuns:

Crema veet

| Andreeame21 a răspuns:

Eu folosesc aparatul de ras de mult timp si nu am probleme.